اگر بخواهیم توضیحی مختصر از فعالیت پارت تجارت در زمینه تولید، فروش و تجارت در عرصه مصنوعات چوبی ارائه دهیم می توانیم این گونه بیان کنیم که آقای مجید شادمند به عنوان موسس برند پارت تجارت با تکیه بر تجربه سه نسل از خانواده خود در این حرفه راهی نو را آغاز نمود. 

سرگذشت پارت تجارت

پدربزرگ خانواده شادمند به عنوان شروع کننده این حرفه و صنعت در خانواده بوده است که کار خود را با یک کارگاه درودگری کوچک آغاز کرد و در حد مخارج روزانه و گذران زندگی با ابتدایی ترین ابزارها و امکانات زمان خود امرار معاش می کردند. پس از پدربزرگ، فرزندانشان و به طور خاص آقای خداداد شادمند کار پدر را به طور خاص ادامه و کسب و کار شادمند را توسعه دادند. توسعه کسب و کار به طور پیوسته و مداوم با افزودن دستگاه های جدید و امکانات بروز ادامه یافت. در این میان و در کنار درودگری و کارگاه دادگری به توصیه یک مشاور و راهنما، تجارت و فروشندگی در کنار تولید کلید خورد و همزمان ادامه پیدا کرد و پیشرفت و توسعه های خوبی هم در این زمینه عاید خانواده شادمند گردید. پس از چندین سال خانواده شادمند در دوره اوایل انقلاب جمهوری اسلامی ایران کارگاه نجاری خود را تبدیل به شرکتی بنام پارت چوب کردند. شرکت پارت چوب مجهز به یک خط تمام اتوماتیک، پیشرفته و مدرن از کشور اتریش در زمینه ساخت درب های پیش ساخته چوبی بود که بخشی از نیاز بازار داخلی ایران را تامین می کرد. در کنار تولید، بخش تجارت و بازرگانی هم فعالیت خود را ادامه داد. حتما شما هم با شنیدن نام پارت تجارت کنجکاو شده اید که نام آن از چی الهام گرفته است، به لینک زیر مراجعه کنید تا اطلاعات جالب نام پارت تجارت را بدانید.

نام پارت تجارت

درباره پارت تجارت

آقای مجید شادمند و برادرانشان به عنوان نسل سوم از خانواده شادمند که در این حرفه فعالیت می کنند وارد عرصه کار شده و توسعه بخش بازرگانی داخلی و خارجی را در دستور کار قرار داد. اقدامات بعدی در جهت گسترش فعالیت، اخذ نمایندگی و عاملیت فروش از شرکت های صاحب نامی مثل شرکت پویا و همچنین وارد کردن مواد اولیه از کشورهای اروپایی، ترکیه، چین و ... بوده است. در سال 1389 با تصمیم اعضا هیات مدیره شرکت جدید با نام پارت چوب شاد ثبت شد. فعالیت پارت چوب شاد در زمینه پرس روکش های ملامینه نئوپان و ام دی اف در ابعاد 183*366 و 183*244 سانتی متر بود. در ادامه فعالیت این شرکت، خط آغشته سازی به خطوط تولید اضافه شد. لازم به ذکر است هم اکنون شرکت پارت چوب با برند تجاری رویال با خطوط تولید و آغشته سازی در شهرک صنعتی رازی در مساحت 80 هزار متر مربع به فعالیت خود ادامه می دهد.
با توجه به ضرورت و نیاز بازار در کنار تولید، بخش بازرگانی و تجارت نیز باید راه اندازی می شد که به منظورمرتفع نمودن این نیاز، استقرار شرکتی مستقل با نام پارت تجارت شادمند توسط آقای مجید شادمند از اعضای هیات مدیره و رییس هیات مدیره، انجام شد. در پارت تجارت فعالیت های مربوط به بازرگانی داخلی و خارجی مجموعه در زمینه بازاریابی و فروش به کمک متخصصین و مشاوران حرفه ای مورد بررسی و اقدام قرار می گیرد.

افزودن دیدگاه